Ubytování
Uživatelé bydlí v třílůžkových (3),dvojlůžkových (17) a jednolůžkových (5) pokojích, které jsou vybaveny nábytkem speciálně upraveným pro potřeby seniorů.Každý pokoj je vybaven signalizací k přivolání personálu, televizorem, rádiem. Před pokoji je předsíň, ve které je kuchyňská linka a sociální zařízení se sprchovým koutem.

Péče sociálně - zdravotní
V Domově poskytují péči kvalifikovaní pracovníci v nepřetržitém provozu. V aktivizační části se provádí kondiční tělocvik .
Zdravotní péči zajišťuje praktický lékař dle volby uživatele. Na odborná vyšetření je poskytnuta sanita, dle zdravotního stavu uživatele i doprovod.

Stravování
Domov má vlastní kuchyni, kde se vaří strava racionální i dietní, například dieta diabetická a šetřící. Uživatelé mají možnost výběru ze dvou hlavních jídel.

Praní prádla a úklid pokojů
Praní prádla uživatelů je zajištěno vlastní prádelnou, kde se perou jak lůžkoviny, tak prádlo osobní. Služba je včetně drobných oprav prádla.
Úklid pokojů a ostatních prostor se provádí v pracovních dnech denně.

Kulturní a společenské vyžití
Hudební odpoledne, vystoupení dětských souborů, výstavy výrobků našich uživatelů a zájezdy zpříjemňují pobyt uživatelů v našem Domově.

Sociální poradenství
Před podáním žádosti o umístění doporučujeme zájemci si Domov prohlédnout.
Veškeré informace o Domově a poskytovaných službách podá sociální pracovnice.
S každým uživatelem je uzavřena Smlouva o poskytnutí sociálních služeb.
Uživatel může z Domova kdykoliv odejít na tzv. dovolenou, nebo dohodou ukončit pobyt.


Kontakt

Domov Dolní Cetno - poskytovatel sociálních služeb
Dolní Cetno 28
+420 326 356 216
FAX +420 326 356 213
00874728